NARZĘDZIA DO GRATOWANIA

Narzędzia do gratowania

TIZ IMPLEMENTS opracował i rozpoczęła sprzedaż nowych oprawek do gratowania, aby sprostać wymaganiom klientów. Oprawki są dobrze przyjęte u europejskich klientów. Oprawki z funkcją pływającej sprężyny, może elastycznie kompensować położenie wrzeciona, aby sprostać skomplikowanym kształtom obrabianych części.

Regulowana siła ściskania

Wariant krótki

Gratowanie dolnych krawędzi

NARZĘDZIA DO GRATOWANIA

Specyfikacja

NARZĘDZIA DO GRATOWANIA

Charakterystyka

Przed procesem gratowania

Bez narzędzi TIZ

Z wykorzystaniem narzędzi TIZ

Polecane narzędzia

AUTOMATYKA GRATOWANIA

Stanowisko do gratowania TIZ Robo

Sprzedając uchwyt narzędzia do gratowania, TIZ IMPLEMENTS znalazło potencjalne zapotrzebowanie klientów na automatyzację gratowania. Aby sprostać tym wymaganiom, opracowano stanowisko Robo, które jest całkowicie zautomatyzowaną maszyną do gratowania. Robo to zautomatyzowane stanowisko z 6-osiowym robotem i obrotowym stołem pozycjonującym 120°, zapewniającym pełną dodatkową 1 oś. Całkowite 7-osiowe możliwości gratowania mogą pracować z najbardziej złożonymi częściami.

NARZĘDZIA DO GRATOWANIA

Przykłady

Z głowicą obrotową

Gratowanie konturów

Gratowanie otworów

Z wykorzystaniem robota

O nas

25 lat na rynku

Nasza firma posiada rozbudowaną sieć dystrybutorów na terenie całej Polski, Czech, Słowacji i Rosji. W przyszłości planujemy rozszerzyć naszą działalność na inne kraje.

Nasze atuty:

Kompleksowe rozwiązania

Jako firma inżynierska oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie obróbki skrawaniem. W swojej działalności skupiamy się nie tylko na produkcji i dystrybucji wysokowydajnych narzędzi skrawających, ale również na profesjonalnym wsparciu technicznym w zakresie obróbki skrawaniem i prawidłowego doboru narzędzi. Ponadto wdrażamy nowoczesne rozwiązania przemysłowe.

Najlepsze propozycje rynkowe

W ofercie posiadamy szeroką gamę narzędzi oraz wieloostrzowych płytek skrawających do wszystkich operacji tokarskich. Połączenie różnych węglików i powłok ochronnych pozwala uzyskać maksymalną trwałość i wydajność narzędzia.

Jakieś pytania?

Zadaj nam pytanie w formularzu. Odpowiemy niezwłocznie. Możesz również zapoznać się z działalnością naszej firmy na platformach wideo Youtube i Vimeo

Youtube

Vimeo