Innowacyjny system polerowania i szlifowania korekcyjnego TIZLAB SAG na obrabiarkach CNC

  • Główny
  • News
  • Innowacyjny system polerowania i szlifowania korekcyjnego TIZLAB SAG na obrabiarkach CNC

Proces polerowania i szlifowania jest znany od lat. Wykonywany zazwyczaj na dedykowanych obrabiarkach do szlifowania i polerowania. Zupełnie nowe rozwiązanie polerowania i szlifowania korekcyjnego SAG pozwala wykonywać prawie na każdej obrabiarce CNC.

Automatycznie polerowanie form, tłoczników, matryc kuźniczych może kompletnie wyeliminować prace ręczne ślusarzy obniżyć koszty wytwarzania i skrócić termin wykonania zleceń. Może być stosowane do wykonania nowych oraz regenerowanych form, tłoczników lub matryc. Absolutne zalecane do przygotowania powierzchni przed nałożeniem różnych powłok.


Technologia SAG może być stosowana w branży lotniczej, medycznej oraz innych do polerowania i szlifowania korekcyjnego skomplikowanych kształtów powierzchni lub jej wybranych fragmentów, usuwania śladów po obróbce skrawaniem oraz powstałych wad powierzchniowych. Może być stosowana do różnych materiałów. Pozwala uzyskać wymaganą chropowatość powierzchni i dokładność kształtu. Technologia SAG jest wyjątkowa, ekonomiczna oraz efektywna. Zawiera narzędzia SAG oraz dedykowany TIZLAB SAG CAM.

Jesteś zainteresowany, nie zwlekaj, umów się na osobistą prezentację!

Ostatnie wpisy

Jak uczyli się i żyli studenci średniowiecznych uniwersytetów?

Jak uczyli się i żyli studenci średniowiecznych uniwersytetów?

Bolonia, na przykład, miała około 500 do 1500 studentów w XIII wieku, jest to dużo jak na współczesne małe miasto,

Pierwsze uniwersytety

Pierwsze uniwersytety

Pierwszy europejski uniwersytet znajdował się w Bolonii. Była to gildia dorosłych uczniów, którzy chcieli zdobyć dodatkową wiedzę. Studenci sami wybierali

Energia wodorowa w UE

Energia wodorowa w UE

Temat energii wodorowej nie pojawił się ani dziś, ani wczoraj. Po raz pierwszy tak duży wzrost zainteresowania nią nastąpił w

Podziel się tym wpisem ze swoimi znajomymi

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on email